Jouw ruime nieuwe thuis
Overzicht
Op zoek naar een woning met vooral veel ruimte & energiezuinig en een praktische indeling? Deze ruime woning in Wevelgem biedt ruim comfort voor wie wil wonen op een vlot bereikbare ligging.
De inkomhal met apart gastentoilet geeft toegang tot de ruime garage met wasberging. Via een steellook-deur kom je in een lichtrijke leefruimte, dankzij koepels en schuifraam, met open keuken voorzien van alle nodige toestellen.
Het 1ste & 2de verdiep huizen maar liefst 4 slaapkamers, 2 toiletten & 2 badkamers. Douche, bad, toilet in of uit de badkamer. We bieden het allemaal!
In de 4de slaapkamer hebben we toegang tot de zolderruimte via het luik.
De tuin heeft een top-oriëntatie en een 350m² oppervlakte voor vrije invulling: groene vingers, familie-bbq, kleine dierentuin voor de kids & speeltoestellen. Ruime zat.
Wij zijn op zoek naar een huurder voor een huurovereenkomst van 1 jaar.
De brandverzekering wordt geregeld via een extra bijdrage gezien de eigenaar een polis heeft met ‘afstand van verhaal’.
Waarom net dit aanbod overwegen?
-> energiezuinig & instapklaar
-> grote tuin
-> rustige straat
-> garage
-> 4 slaapkamers
-> 2 badkamers
-> 3 toiletten
Geïnteresseerd? Vul eenvoudig het contactformulier in en we nemen spoedig contact op.
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Nachtegaalstraat 71 Wevelgem |
| Referentie: | MD/TH/616 |
| Prijs: | € 1.250 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 400 m² |
| Perceelbreedte: | 5,8 m |
| Perceeldiepte: | 102,5 m |
| Bebouwde opp.: | 50 m² |
| Bewoonbare opp.: | 185 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 5,8 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Uitstekend |
| Staat buitenwerk: | Uitstekend |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| Toiletten: | 3 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | 30 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 350 m² |
| Oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage type: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen, Verwarming |
Comfort
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | PVC |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 34041-G-OMV_2022127605/EP18580/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 84 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | A |
| EPC Opmaakdatum: | 22/12/2025 |
| EPC E-peil: | 51,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | In aanvraag |
| Voorkooprecht: | In aanvraag |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | In aanvraag |
| Stedenbouwkundige bestemming: | In aanvraag |
| Dagvaarding en herstelvordering: | In aanvraag |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Documenten en attesten
Ligging
| Treinstation: | op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op 500 m tot 1000 m |
| School: | op 500 m tot 1000 m |