Betaalbaar wonen centraal
Overzicht
Deze studio op de 4de verdieping in de Burgemeester Pyckestraat in Kortrijk vormt een interessante opportuniteit voor zowel starters als investeerders. Dankzij de centrale ligging woont u op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer en het stadscentrum. Met onder meer Delhaize St Rochus aan de deur.
De lift brengt u tot de 3e verdieping, daarna nemen we de trap. Binnen geniet u van een open indeling met een authentieke parketvloer die karakter toevoegt aan het geheel. Verder beschikt de studio over: een apart toilet, een aparte dressingruimte en een keuken. De badkamer is tevens afzonderlijk ingericht met: douche, lavabomeubel, plaats voor wasmachine & droogkast en een ingemaakte kast waarin de condenserende ketel werd ondergebracht. Alle dakramen zijn voorzien van zonnewering aan de buitenzijde en gordijnen aan de binnenzijde. Ook een private kelderberging is inbegrepen.
Deze eigendom is ideaal als 1ste woonst voor wie compact en centraal wil wonen, maar ook als investering met interessant verhuurpotentieel.
Extra troef: momenteel bestaat de mogelijkheid om een parkeerplaats te huren in het garagecomplex achteraan het gebouw.
Een interessante mogelijkheid voor wie op zoek is naar een betaalbare woonst of een investering op een vlot bereikbare locatie.
Waarom net dit aanbod overwegen?
✔ betaalbaar wonen
✔ ook gunstig als investering
✔ elektriciteit conform
✔ gunstig EPC C
✔ kelderberging ingebrepen
✔ nabij centrum
Interesse, bel 0471 69 44 30
Attesten & documenten: www.nestr.be
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Burgemeester Pyckestraat 23-A/42 Kortrijk |
| Referentie: | MD/TK/611 |
| Vraagprijs: | € 139.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 43 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Goed |
| Staat buitenwerk: | Goed |
Indeling
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 6 m² |
Comfort
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Lift: | Ja - tot 3de verdiep |
| Internet: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 778 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20231020-003020051-RES-1 |
| EPC Index: | 255 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | C |
| EPC Opmaakdatum: | 20/10/2023 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | In aanvraag |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten en attesten
Ligging
| Snelweg: | op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op minder dan 500 m |
| School: | op 500 m tot 1000 m |