Overzicht
- Perceel opp.
- 300 m²
- Bewoonbare opp.
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
- Tuin
- Garage
Deze halfopen te renoveren bebouwing vlakbij het centrum zit boordevol mogelijkheden. Jouw eigen nest na opfrissing van deze stevige basis.
De indeling op vandaag:
Je komt binnen via de inkomhal met een vestiaire. Van hieruit heb je verschillende mogelijkheden: even halt houden in het aparte gastentoilet, je rechtstreeks in de zetel nestelen of je boodschappen vlot naar de keuken brengen.
De lichtrijke leefruimte biedt plaats voor een gezellige zithoek en een eetplaats met zicht op de tuin. Aansluitend ligt de basiskeuken, met rechtstreekse toegang tot het overdekte terras. Via een aparte deur bereik je de bergruimte, ideaal voor voorraad en huishoudmateriaal.
Boven zijn er drie volwaardige slaapkamers met ruimte voor een bed, kast en bureau. Daarnaast is er een compacte badkamer.
Buiten geniet je van een gezellige tuin met overdekt terras, bereikbaar via de keuken en het schuifraam in de leefruimte. De garage, toegankelijk via de oprit, en het extra berghok achteraan zorgen voor extra opbergruimte voor een kleine wagen, fietsen en (tuin)materiaal.
De indeling kan herbekeken worden en een uitbreiding behoort tot de opties.
Waarom net dit aanbod overwegen?
→ kloeke gezinswoning
→ gezellige tuin
→ eigen oprit
→ ideaal als investering
→ veel potentieel
Een ideaal pand voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en opzoek is naar een investering of betaalbare gezinswoning.
Interesse, bel 0471 69 44 30
Attesten & documenten: www.nestr.be
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Blekerijstraat 44 Izegem |
| Referentie: | MD/TK/561 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 300 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 39 m |
| Bebouwde opp.: | 112 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1963 |
| Gevelbreedte: | 7,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Douchekamer: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Tuin: | 130 m² |
| Oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Type parkeerplaats: | Privé |
Comfort
| Dak: | Andere - schilddak met 3 vlakken |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Gas, Elektriciteit |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Treinstation: | op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op 500 m tot 1000 m |
| School: | op minder dan 500 m |