Groen en rustig wonen
Overzicht
**Vanaf-prijs** Deze verzorgde woning op een autovrij pleintje combineert rust met vlotte bereikbaarheid. Amper 500m stappen naar het Ring Shopping of 10 min. fietsen naar de Grote Markt.
Via de inkomhal met vestiaire komt u in de leefruimte met bureauhoek, zit- en eetplaats. Veel natuurlijk licht dankzij de glaspartijen. Aansluitend hebben we de keuken met eiland: natuursteen, kwalitatieve toestellen zoals een Lacanche gasfornuis, Miele combi-oven, ingebouwde koffieapparaat, vaatwasser, koelkast en diepvries.
Een kastdeur verbergt de was- en technische berging. De onderhoudsvriendelijke tuin beschikt over zitmogelijkheden in zon of schaduw dankzij de overkapping aan de carport en vast zweefparasol. Achteraan toegang via een poort en afgesloten carport. De garage dient nu als koele berging met extra zolderruimte.
Beneden nog de badkamer met ligbad (douchewand), dubbele lavabo & toilet. Boven 2 slaapkamers, ingemaakte kasten, airco & extra kamer voor dressing/3e slaapkamer.
Waarom net dit aanbod overwegen?
✔ elektrische rolluiken
✔ regenput (6000l)
✔ elektriciteit conform
✔ airco
✔ EPC B (zonnepanelen)
✔ garage & carport
**Benieuwd naar deze woning? Plan nu je afspraak voor onze bezoekdag op zaterdag 23 mei via nestr.be / 0471 69 44 30. Alle attesten & documenten te vinden via de site.
Je eenmalig bod kan je indienen tot dinsdag 26 mei (12u) via mallory@nestr.be. Elke kandidaat krijgt uitgebreid de tijd om de woning individueel te ontdekken en een bod uit te brengen.
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Neringenplein 18 Kortrijk |
| Referentie: | MD/TK/608 |
| Richtprijs: | € 325.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 222 m² |
| Perceelbreedte: | 8 m |
| Perceeldiepte: | 28 m |
| Bewoonbare opp.: | 129 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1989 |
| Renovatiejaar: | 2018 |
| Gevelbreedte: | 8 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Uitstekend |
| Staat buitenwerk: | Goed |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 137 m² |
| Oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
| Garage type: | Vrijstaand steen, Carport, Elektrische poort |
| Parking: | 1 |
| Type parkeerplaats: | Privé |
Comfort
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | regenput 6.000 liter |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Warmtepomp, Gashaard, Aardgas - warmtepomp lucht/lucht & radiatoren |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Airco: | Ja |
| Alarm: | Ja - & co2-meter |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - manueel & elektrisch |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 651 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 222 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260401-0003837405-RES-1 |
| EPC Index: | 129 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | B |
| EPC Opmaakdatum: | 1/04/2026 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | In aanvraag |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Documenten en attesten
Ligging
| Snelweg: | op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op 500 m tot 1000 m |
| School: | op 500 m tot 1000 m |