Unieke woning, sterke vibe
Overzicht
**Vanaf-prijs** Quasi volledig gerenoveerde (2022) rijwoning in Kortrijk, dit met stijl & respect voor authentieke elementen!
Via de inkomhal volledig overzicht. De blauwe gietvloer zorgt voor de samengang. De keuken, de woonkamer & de lichtrijke eetkamer voorzien van een extra eyecatcher dankzij de koepel.
De tuin kan je verder afwerken naar smaak. Elektriciteit werd tot achteraan voorzien. Een regenput met voorzieningen is aanwezig, de aansluiting is voor jou. Er is ook nog een kelder die tevens dienstig is als (was)berging.
Voor we naar boven gaan hebben we nog een apart toilet.
Het verdiep is momenteel samenhangend, maar kan opgesplitst worden. Eerst een bureau/kamer, daarna de badkamer met douche, bad en lavabo. En een grote slaapkamer. De combinatie van de authentieke vloer en de tegels van de badkamer zorgen voor een sterke uitstraling.
De zolderverdieping werd reeds geïsoleerd. Je kan deze gebruiken als ruime dressing zoals nu of afwerken en inrichten met potentieel 1-2 slpk. Een troef is opnieuw de authentieke vloer.
Waarom net dit aanbod overwegen?
V betaalbaar wonen
V elektriciteit conform
V EPC B
V dichtbij al het nodige
**Benieuwd naar deze woning? Plan nu je afspraak voor onze bezoekdag op zaterdag 30 mei via nestr.be / 0471 69 44 30. Alle attesten & documenten te vinden via de site.
Je eenmalig bod kan je indienen tot dinsdag 2 juni (12u) via mallory@nestr.be. Elke kandidaat krijgt uitgebreid de tijd om de woning individueel te ontdekken en een bod uit te brengen.
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Watermolenstraat 23 Kortrijk |
| Referentie: | MD/TK/615 |
| Richtprijs: | € 220.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 8/10/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 135 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 33,75 m |
| Bewoonbare opp.: | 101 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Goed |
| Staat buitenwerk: | Redelijk |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 8 m² |
| Tuin: | 87 m² |
| Oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
Comfort
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | Hout, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | regenput, alles voorzien - aansluiting is voor de koper |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 532 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 135 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260429-0003857939-RES-1 |
| EPC Index: | 188 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | B |
| EPC Opmaakdatum: | 29/04/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten en attesten
Ligging
| Snelweg: | op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op 500 m tot 1000 m |
| School: | op 500 m tot 1000 m |