Overzicht
Deze woning biedt een bewoonbare opp. van 296 m² op een perceel van 756 m², waarbij het woongedeelte zich op het gelijkvloers bevindt.
Via de inkomhal met vestiaire en gastentoilet betreedt u de lichtrijke leefruimte met gashaard voor de winteravonden. Dankzij ramen rondom en een schuifraam naar het terras geniet u hier van een aangename connectie met buiten. Het terras is voorzien van een luifel en windafsluiting. Elektrische rolluiken zijn quasi overal aanwezig.
De eiken keuken beschikt over pottenlades, dubbele spoelbak, inductiekookplaat en ruimte voor een vaatwasser en eettafel. Aansluitend bevindt zich de wasberging en achterdeur. De nachthal geeft toegang tot twee slaapkamers en badkamer met dubbele lavabo (met ingewerkte kasten en wasmanden), toilet en (bubbel)bad.
Verder een lange berging met ingemaakte kasten en de ruimte voor een vaste trap naar de bovenverdieping. Deze trap kan zowel vanuit de keuken als via een opengetrokken inkom geplaatst worden. Boven, een open betonstructuur van ca. 160 m², klaar om volledig in te richten (3 slaapkamers & badkamer mogelijk).
De onderhoudsvriendelijke tuin is volledig aangelegd. Extra troeven: ruime garage, alarm, lichtsensoren, 20.000L regenwater, vliegramen en waterontharder.
Een woning met potentieel en flexibiliteit!
Waarom net dit aanbod overwegen?
✔ geen renovatieplicht (D)
✔ elektriciteit conform
✔ het potentieel
✔ veel lichtinval
✔ ruime garage
Interesse, bel 0471 69 44 30
Attesten & documenten: www.nestr.be
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Sint-Michielsweg 83 Kuurne |
| Referentie: | MD/TK/593 |
| Vraagprijs: | € 410.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 756 m² |
| Perceelbreedte: | 20 m |
| Perceeldiepte: | 37 m |
| Bewoonbare opp.: | 296 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1993 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 581 m² |
| Oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Type parkeerplaats: | Privé |
Comfort
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | 20.000 liter regenwater |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.422 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260421-0003850928-RES-1 |
| EPC Index: | 373 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | D |
| EPC Opmaakdatum: | 21/04/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | In aanvraag |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten en attesten
Ligging
| Treinstation: | op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op minder dan 500 m |
| School: | op minder dan 500 m |