Overzicht
Zeer goed onderhouden woning op een uiterst interessante, centrale locatie in Kuurne, in de directe nabijheid van diverse scholen en een nabijgelegen keurslager. Ook het centrum van Kuurne, jeugdbewegingen, sportterreinen en de bibliotheek bevinden zich op wandelafstand.
Bij het binnenkomen vindt u een inkomhal met gastentoilet en een aparte wasberging. Vervolgens komt u in de open leefruimte, die geniet van veel natuurlijk licht dankzij de raampartijen voor- en achteraan en de lichtstraat. De open keuken is volledig uitgerust met alle nodige toestellen. Er is voldoende plaats voor een ruime eettafel en een gezellige tv-hoek met uitzicht op de aangename tuin. Daarnaast zorgt de cassettehaard voor extra sfeer tijdens gezellige winteravonden.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de grootste beschikt over een dressing. Verder is er een eerste badkamer met een praktisch lavabomeubel, toilet en inloopdouche.
De tweede verdieping telt nog twee slaapkamers, waarvan één momenteel ingericht is als bureau. Daarnaast is er een tweede badkamer met lavabomeubel, toilet en ligbad. Via een vaste “boekentrap” heeft u toegang tot de zolder. De woning beschikt bovendien over een schoenenberging en een kelder.
De tuin is zuidwest georiënteerd en perfect onderhouden. Hij beschikt over een zeer aangenaam terras, een recent aangelegd gazon en twee bomen die als echte eyecatchers fungeren. Dankzij de ideale indeling is de tuin ook bijzonder kindvriendelijk, met onder andere een schommel, een speelhuisje en plaats voor een trampoline. Achteraan is er toegang tot een zeer ruime garage.
Waarom net dit aanbod overwegen?
✔ hedendaags inrichting
✔ zeer aangename tuin
✔ veel lichtinval
✔ nabij centrum
✔ dicht bij winkels en scholen
✔ 4 slaapkamers
✔ 2 badkamers
✔ grote bergruimtes
✔ prima EPC B
✔ conforme elektriciteit
✔ zonnepanelen
✔ zonneboiler
✔ zonneterras
✔ ruime garage
Interesse, bel 0486 05 88 88
Kenmerken
Algemene info
| Adres: | Veldmaarschalk Montgomerystraat 131 Kuurne |
| Referentie: | BC/TK/619 |
| Vraagprijs: | € 385.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/02/2027 |
| Ligging: | In centrum, Aan rustige weg, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 237 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 39,5 m |
| Bebouwde opp.: | 120 m² |
| Bewoonbare opp.: | 197 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1955 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Uitstekend |
| Staat buitenwerk: | Uitstekend |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| Toiletten: | 3 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 25 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 6 m |
| Oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage oppervlakte: | 30 m² |
| Garage type: | Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | Regenput 10.000 Liter. Aansluiting op toiletten, wasmachine, kraantje buiten |
| Elektriciteit: | Conform + Thuisbatterij 10 Kw |
| Verwarming: | Moederhaard, Condensatieketel - Radiatoren boven en beneden |
| Verwarmd water: | Zonneboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rolluiken: | Ja - Ja, deels elektrisch |
| Zonnewering: | Ja - Zonneluifel |
| Inbouwarmaturen: | Ja - Inbouwspots |
| Zonnepanelen: | Ja - 5.670 Wp |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 683 |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20260521-0003871871-RES-2 |
| EPC Index: | 193 kWh / (m² jaar) |
| EPC Label: | B |
| EPC Opmaakdatum: | 21/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 21/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten en attesten
Ligging
| Snelweg: | op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | op minder dan 500 m |
| Winkel: | op minder dan 500 m |
| School: | op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | op minder dan 500 m |
| Bank: | op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | op minder dan 500 m |
| Restaurant: | op minder dan 500 m |